O MNIE
Zajmuję się diagnostyką biorezonansową i doborem terapii naturalnych, które mają za zadanie wspomóc układ odpornościowy człowieka w dążeniu do zdrowia.

W doborze terapii stosuję podejście holistyczne, które opiera się na poznaniu i analizie całości objawów, zarówno fizycznych jak i psychicznych.
Dla każdego klienta opracowuję indywidualną terapię.

Zainteresowałam się naturalnymi sposobami diagnozy i terapii, kiedy to mój stan zdrowia się pogorszył, a medycyna klasyczna nie znalazła dla mnie rozwiązania. Ukończyłam kurs homeopatii, następnie kolejne kursy z zakresu terapii naturalnych, izoterapii, dietetyki, diagnostyki oraz terapii biorezonansowej.

W swoich działaniach kieruję się wiedzą pozyskaną na licznych kursach z zakresu terapii naturalnych oraz doświadczeniem, zdobytym w codziennej praktyce.

Uczestniczę w kolejnych szkoleniach związanych z diagnostyką i medycyną naturalną.


W dniu 14.04.2019 r. uzyskałam certyfikat w zakresie prowadzenia terapii CEASE (terapia oczyszczania organizmu według dr Tinus Smits).

W dniu 30.01.2022 r. uzyskałam dyplom ukończenia kursu wiedzy, umiejętności i kwalifikacji w zawodzie Homeopata w Międzynarodowej Akademii Medycyny Komplementarnej  (www.akademiamedycynykomplementarnej.pl) po odbyciu 2350 godzin szkoleń.